Arama sonuçlarınız

Sanal Tur

Neden mi Biz ?

null

Hızlı Hizmet

İstediğiniz evin tüm özelliklerini görebilme, tek tıkla üyelik oluşturun ve bedava evinizi ekleyin
null

Kullanışlı

Tüm ödemelerinizi tek tıkla yapıp faturalarınızı kolaylıkla takip edin
null

Sanal Tur Hizmeti

Sanal tur hakkında evinizi potansiyel müşteriye daha iyi tanıtma imkanı

Sanal Tur Nedir ?

360 derece fotoğraf çekimi ile artık istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünü yaşayabilir, sunduğunuz ürün veya hizmetleride bu gezinin bir parçası yapabilirsiniz.

Panoramik çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi ile oluşturulan 360 panorama, çok farklı uygulamalara imkan veriyor. Mouse ya da klavye yoluyla sahnenin içinde sağa sola yukarı ya da aşağıya gezebiliyor, mekanda gördüğünüz herhangi bir nesneye yakından bakabiliyor, bulunduğunuz bir alandan başka bir alana geçebiliyorsunuz. Ziyaretçinin sanki oradaymış gibi hissetmesini sağlayan 360 derece sanal tur, mekanınızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi tanıtmanız için size kolaylık sağlıyor.

 

360° Sanal Gezinti:

360° Panoramik fotoğraf çekimi, mobil uyumlu, sanal gerçeklik gözlükleri ile izlenebilen Sanal Gezinti tasarımları hazırlanmaktadır. Web VR özelliği sayesinde 3 boyutlu Sanal Gezinti yapabilirsiniz. Mobil uyumlu yüksek kalite fotoğraflar ile size ve ihtiyaçlarınıza özel tasarımlar üretilmektedir.

 

Fotoğraf Çekimi:

Her türlü mekan, obje ve etkinlik çekimlerimiz tecrübeli ekip ve ekipmanımız ile yapılmaktadır. Müşteri talebine göre yüksek kalitede RAW veya JPG formatında çalışmalar teslim edilmektedir.

 

Web Tasarım:

Web sitenizi oluşturmak veya mevcut web sitenizi yenilemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Html5 Mobil uyumlu tasarımlarımızla müşterilerimiz için çözümler sunmaktayız.

 

Google Earth Panorama:

Google Earth’den işletmenizin veya bulunduğunuz yerin (adresin) uydu görünümlü panoramasını hazırlıyoruz. Bir çeşit kuşbakışı görünüm de denilebilir.

Google Street View:

Google Street View güvenilir üyesi olarak, Google Maps’te kullanılan sokak görünümü ve içini gör panoramaları sayesinde daha çok kişiye ulaşılabilir panoramalar hazırlamaktayız. Google arama sonuçlarında dikkat çekmek için güzel bir seçenek sunuyoruz.

 

Hava Çekimleri:

İnsansız hava araçları ile havadan genel fotoğraf ve video çekimleri yapılmaktadır. Hava aracı ile hava şartlarının uygun olduğu ve ortamın elverdiği 300 metre yükseklikten çekimler uzaktan kumanda ile yönetilerek yapılabilmektedir. Reklam, Sinema, Klip çekimleri, Oteller, İnşaat Projeleri, Festival, Konser vb. organizasyonları ve her türlü tanıtıma yönelik ihtiyaca cevap veren çözümlerimiz bulunmaktadır.

Helikopter Çekimi

Kıbrıs Benim ekibi olarak çağın gerektirdiği son teknoloji ile projelerimizi hayata geçirirken, çalışmalarımızda Dji inspire 1 ve Dji Phantom Pro 3 hava çekim helikopterleri kullanıyoruz. 4K Video çözünürlüğü, 30FPS kalitesinde kayıt ve titreşimsiz görüntüler ile hayallerinize en yakın çalışmayı sizlere sunuyoruz…

4K Kamera

4K video çekim ile net ve sorunsuz yüksek kalite görüntü. Çözünürlüğü ve çekim kalitesiyle ne kadar yüksekte olursanız olun en iyi görüntü.

Raw Fotoğraf

Raw özelliği ile 12 megapiksel fotoğraf çekimi. Adobe DNG RAW desteği ve güçlü objektif ile her karesi bir başyapıt. 9 ayrı detaydan oluşan teknoloji ve hayalüstü aşırı netlik…

Titreşim yok

Güçlü karbon fiber kolları ile kusursuz bir çekim kalitesi sunma. 360⁰ açı ile kendi etrafında dönebilme yeteneğiyle nitelikli ve titreşimsiz bir görüntü ortaya çıkarabilme…

null

Projelerinizi milyonlarca ziyaretçiyle buluşturmak ister misiniz?

 Hemen şimdi üye olun ve kazanmaya başlayın…

Üyelik Paketleri