Büyütmeyi etkinleştir
Haritalar yükleniyor
Herhangi bir Sonuç bulamadık.
haritayı aç
Görüntüle Yol Haritası Uydu Hybrid Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki

£ 0 to £ 10,000

Daha Fazla Arama Detayı

£ 0 to £ 2,000,000

Daha Fazla Arama Detayı

£ 0 to £ 1,000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. Sonuçlar yüklensin mi ?
Detaylı Arama

£ 0 to £ 1,500,000

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

KELLER WILLIAMS

|

Hakkımda

Keller Williams Kuzey Kıbrıs,  Kasım 2017’de ki kuruluşumuz itibarı ile gayrimenkul sektöründe kurumsal olarak en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş bir şirkettir. Bizim için en iyi demek, standart çıtasını devamlı yükseltmek ve mükemmel olmayı tüm çalışanlarımız için ortak hedef olarak belirlemektir.

Keller Williams Kuzey Kıbrıs ile çalıştığınızda sektörün en iyisi ile çalıştığınızı hissedeceksiniz. Her işlemde, müşterilerimize sektör normlarının çok üzerinde bir hizmet sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için çaba gösteririz. Biliyoruz ki her müşteri ilişkisi iki tarafın da kazandığı bir çözüm ile sonuçlanmalıdır. Müşterimiz kazanırsa, şirketimiz de kazanır.  Modelimiz, denenmiş ve doğru olan uzun vadeli işbirliği ile planlanmış bir modeldir. Danışmanlarımız, bu modellerin verdiği bilgilerden faydalanarak devamlı ve sürdürebilir başarılar elde etmektedir. Verimliliğin geliştirilmesi ve sonuç odaklı çalışma bu modelin temelidir.

Keller Williams Realty

Dünya çapında 780’i aşkın Bölge Müdürlüğü ve 152.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise markasıdır.

Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.

Bana Ulaşın

İletişim