Büyütmeyi etkinleştir
Haritalar yükleniyor
Herhangi bir Sonuç bulamadık.
haritayı aç
Görüntüle Yol Haritası Uydu Hybrid Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki

£ 0 to £ 10,000

Daha Fazla Arama Detayı

£ 0 to £ 2,000,000

Daha Fazla Arama Detayı

£ 0 to £ 1,000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. Sonuçlar yüklensin mi ?
Detaylı Arama

£ 0 to £ 1,500,000

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

İnce&Can Emlak

|

Hakkımda

ofisŞirketimiz Kıbrıs emlak sektöründe başarılı işlere imza atarak kurumsallaşmıştır. Gazimağusa’daki ofisiyle siz değerli müşterilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun fiyata en yüksek kaliteli emlaklar sunmaktadır.

Uzun yıllardır Kıbrıs’ta emlak piyasasında hizmet veren İnce Emlak, kazanmış olduğu deneyimlerle girişimcilere uygun gayrimenkul fırsatları sunmak, finansal kaynaklara ulaşmada yardımcı olmak, yeni iş alma ve yeni proje üretmede ihtiyaç duyulan bilgi donanımını sağlamak konularında alanında tecrübeli ve profesyonel ekimiz ile size Kıbrıs’ta Emlak Danışmanlık desteği hizmetleri de vermekteyiz.

Geçmişten günümüze, gerek teknik altyapımız, gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için, büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdüren İnce Kıbrıs Emlak her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

KKTC sınırları içinde her türlü emlak alım ve satımı (müstakil ev, villa, penthouse, apartman, işyeri, arsa ve arazi) yapmaktayız. Müşterilerimize, şirketimize ve toplumumuza yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere, ahlaklı ve dürüst olmayı ilke edindik. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz…

Kıbrıs’ta Emlak Danışmanınız

Bana Ulaşın

İletişim