Büyütmeyi etkinleştir
Haritalar yükleniyor
Herhangi bir Sonuç bulamadık.
haritayı aç
Görüntüle Yol Haritası Uydu Hybrid Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki

£ 0 to £ 10,000

Daha Fazla Arama Detayı

£ 0 to £ 2,000,000

Daha Fazla Arama Detayı

£ 0 to £ 1,000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. Sonuçlar yüklensin mi ?
Detaylı Arama

£ 0 to £ 1,500,000

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

1. Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi Kuzey Kıbrıs’ta yapılacak

Gönderen Kıbrıs Benim Vip Hizmeti üzerinde 16 Şubat 2017
| 0

Management Plus Danışmanlık ve Rebese Danışmanlık tarafından organize edilen ve Kuzey Kıbrıs’ da düzenlenecek olan ‘1. Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi 1 Aralık Perşembe günü Lefkoşa’ da yapılacak. Ana teması ‘Parlayan Yıldız Kuzey Kıbrıs’ ın Fırsatları olan zirvenin açılış konuşmasını Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer yapacak.

Management Plus Danışmanlık ve Rebese Danışmanlık tarafından organize edilen Kuzey Kıbrıs’ta düzenlenecek olan ‘1. Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi 1 Aralık Perşembe günü Lefkoşa’ da yapılacak.

Ana teması ‘Parlayan Yıldız Kuzey Kıbrıs’ ın Fırsatları olan ve açılış konuşmasını Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer’in yapacağı zirve 3 ana oturumdan oluşacak.

“Kuzey Kıbrıs’ da Gelişen Sektörler ve Yatırımlar”, “Kuzey Kıbrıs’ da Yerel Yönetimler Açısından Yatırımlar ve Projeler” ve “Kuzey Kıbrıs’ ın Yatırımlarla İlgili Geleceğine Farklı Bakış Açıları ve Öneriler” konulu oturumlara ev sahipliği yapacak zirveye Kuzey Kıbrıs iş dünyasından yoğun bir katılım bekleniyor.

Politikacılar, Belediye Başkanları, Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı,Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı, Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs üniversitelerinden akademisyenleri ile Türkiye’nin ve Kuzey Kıbrıs’ın gayrimenkul, inşaat ve bankacılık sektöründen çok önemli konuşmacıların katılacağı zirve, YAGA, Kıbrıs Türk Ticaret Odası, Kıbrıs Türk Sanayi Odası, Kıbrıs Türk İnşaat Müteaahhitleri Birliği tarafından destekleniyor.

Zirvenin ana sponsorları Era Gayrimenkul Türkiye, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.S, Altınbaş Holding, Akacan Group ve Gold Mark Estates olurken, sektörel bilgi sponsoru reidin.com, sektörel dergi sponsoru Gayrimenkul Türkiye, sektörel internet sponsoru hurriyetemlak.com, sektörel pazarlama sponsoru Zingat, sektörel iletişim sponsorları ise; emlakdream.com, emlakwebtv ve Real Estate Turkey oldu.

Kaynak: Kıbrıs Postası

Cevap Yaz

Email adresiniz gizli kalacak.